Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

[vc_row enable_grid_lines=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row enable_grid_lines=””][vc_column][vc_column_text]Yoga Yolunda Derinleşme ve Kendi Pratiğini Oluşturma:

Devaköy ailesinden Ahu Başer in yürüteceği, Ebru Gümüş’ün misafir eğitmen olarak katılacağı bu program ile yoganın temel felsefik, evrensel, kadim ve derin yönlerine dalıyor olup, kendi disiplinini sağlayarak ihtiyacımız olan akışı hazırlıyor ve üzerine de katıyor olarak tamamlayıp, kişisel gelişim ve dönüşüm için büyük bir basamak atmış olacağız. Sadece yoga kavramını bedensel hareketlerden oluşan “asana/duruş ” olarak görmeyip, yogadan ayrı düşünemeyeceğimiz Evrensel ve kişisel yaşam etiklerini, nefes, meditasyon tekniklerini ve daha fazlasını da katarak yoganın hücrelerimize nüfus etmesini niyet ederek çalışacağız.

Bu çalışma bir eğitim programı değildir bu sebeple sertifika verilmeyecektir. Ancak derin dopdolu ve motive edici bir çalışma. Yogaya gönül veren ve gelişmek isteyen herkese, her yaş ve seviyeye uygundur.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_btn title=”Kayıt Formu” link=”url:https%3A%2F%2Fdevakoy.com%2Fkayit-formu%2F|title:Kay%C4%B1t%20Formu”][/vc_column][/vc_row][vc_row enable_grid_lines=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]