Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

50 Yaş ve Üstü Ayurveda Destekli Yoga Eğitmenliği

Yoganın bir kelime anlamı yok. Kavramsal anlamı var. Ham halde gelip yana yaka pişirip dönüştüren halden hale geçmelerdir yoga. Feragat etmeden, vazgeçmeden, elinizdekini eteğinizdekini bırakmadan yog olamayız zaten.

 

Yoganın çağrısı “şimdi” diyen iç sese eşlik etmeye başladığınızda, zihin de yaş, baş, kilo, esneklik vb. oltalara daha az takılmaya başlar. Oltanın orada olduğu farkındalığını terk etmeden akışa bırakır kendini.

 

Bu akış, nefesin, hareketin, sesin, sessizliğin, varoluşun bir parçasıdır. Bir gece yarısı uyanırsınız yoga çağırır usulca matın üstüne kayarsınız, bir şey olur o anda yoga olursunuz. Yok olursunuz. Kendiliğinden asanalar ile akıp giden beden, kendiliğinden kumbakadan kumbakaya akış, kendiliğinden bandhalar…

 

Zihinsiz zamansız yok oluşta var oluş ve bırakış…Geri döndüğünüzde anlarsınız ancak Savasana’yı. İşte ondan sonrası hep yogalar, mogalar.

 

Bu eğitim hayatınızı değiştirecek. Sizin ihtiyacınız olan bir mat, 2 blok, kalın bir defterdir. Bizim sizden istediğimiz boş zihin ile gelmenizdir. Program Köyceğiz’de yüz yüze buluşmalar ile zoom üzerinden online buluşmalar şeklinde yürütülmektedir.

 

 

İletişim: Sonay Eraydın – 0 532 324 48 48