Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Köyceğiz sokak yogası günleri

Devaköy Doğal ve Sağlıklı Yaşam Derneği, Köyceğiz Sokak Yogası Günleri’nden doğdu. Peki, 2016 yılından bu yana düzenlenerek gelenekselleşen, herkese açık ve ücretsiz bir karma yoga festivali olarak Türkiye’de ilk ve halen tek olan bu etkinlik nasıl doğdu bilmek ister misiniz?

 

Hem festival hem de Devaköy oluşumunu keyifli bir sohbet havasında aktaran ve aynı zamanda arşiv niteliği taşıyan değerli röportaj için sevgili Aylin Çiğdem Köne hocamıza çok teşekkür ederiz. Yüz yüze etkinliklerimizin gerçekleştiği Mesire Parkında, güneşli bir bahar gününde, pandemi maskelerinin altından bakın neler denmiş!

 

Köyceğiz Sokak Yogası Günleri’nin yıl bazında programlarına ve bizlere ulaşan fotoğraflarından bir seçkiye de tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Festival, 2020 yılında pandemi nedeniyle düzenlenememiş, 2021 yılında ise programı yapılmış olmakla birlikte dönemin koşulları çerçevesinde iptal edilmek durumunda kalmıştır. Festival müdavimlerimiz, her sene genişleyerek daha çok cana dokunan bu etkinliğin paylaşımları için özel bir Facebook sayfası kurmuşlardır. Devaköy de 2022 yılı itibariyle festival duyurularının takip kolaylığı için bu sitenin dışında ayrı bir web sitesi oluşturmuştur.

Başlangıcından bugüne kadar, alanı tutan, katılan, birlikte var olup yog olduğumuz tüm canlara en içten sevgilerimizi ve şükranlarımızı sunarız.

2022

2018

2016

...ve sokaklarda yoga başlar!