Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Arınma Programları

Ayurveda’nın felsefesi Sankhaya, gizli ve saklı olanı bilmek demektir. O yüzden kendini bilmekten başlar süreç. Kendini bilen, içindeki gizli saklı ile buluşan, tüm evrenle buluşup bir olur. Şüphesiz ki bu buluşma en saf halimizle gerçekleşecektir. Bu nedenle Ayurveda’da görünenden görünmeyene; bedenden zihne, ruha, bütünsel arınma özel önem taşır.

 

Devaköy, arınmalarında bu süreci Ayurveda’nın çıkış yeri olan Hindistan’daki geleneksel Pancha Karma – Beş Eylem- uygulamalarını baz alarak yürütür. Yeniden doğarsınız. En saf halinizle.

 

İlkbahar ve sonbahar dönemlerinde mevsimsel farkları gözeterek yürütülen programlar, butik gruplar oluşturularak gerçekleşir. Kendi belirleyeceğiniz tarihlerde oluşturacağınız grup ile başvuru yapabileceğiniz gibi, mevcut bir gruba da dahil edilebilirsiniz.

 

Ayurvedanın bütünsel bakış açısı içerisinde detaylı bir konsültasyonun ardından, her danışana biricik ihtiyaçları çerçevesinde özel düzenlenen uygulamalar, doğanın kucağında, gölün mavisi, ormanın yeşilinden gelen şifa eşliğinde akar.

 

Hazırsanız gelin başlayalım !

 

İletişim Alo Ruru: 0536 715 40 50